MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13374310
nr 1337 4310
Byrå
England, mahogny, mässingsbeslag. Bredd: 101 cm. Djup: 67 cm. Höjd: 84 cm
Kondition: slitage, skador, saknar ben
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:29:32
100 kr
Byrå
nr 1337 4310
Byrå
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 13 juli 2020 |